Korzystanie z biurowych produktów Parker

Marka Parker, istniejąca od 1888 roku na rynku, oferuje szeroki wybór akcesoriów piśmienniczych do biura i gabinetu dla wszystkich użytkowników. Produkty Parker są bardzo trwałe i solidnie wykonane, co sprawia, że podnoszą komfort samego pisania. Za sprawą wysokiej jakości do dziś cieszą się sporą popularnością.

Solidność wykonania nabojów do piór Parker

W ofercie firmy Parker można znaleźć przede wszystkim: pióra wieczne oraz kulkowe, długopisy, atramenty do piór, naboje do piór Parker, wkłady do długopisów Parker, wkłady Parker 5-TH Element, a także stalówki tudzież tłoczki. Oprócz tego dostępne są również rozmaite etui i pudełka prezentowe. Warto zaznaczyć, że naboje do piór Parker wyposażone są w dodatkowe zbiorniczki, które wystarczają na zapisanie około dwóch stron A4.

naboje do pióra Parker

 

na zdjęciu naboje parker z https://www.biurowezakupy24.pl/Naboje-z-atramentem-parker-quink-standard-czarny

Najczęściej wybierane kolekcje Parker

Marka Parker ma w swojej sprzedaży liczne kolekcje, które od wielu lat cieszą się zaufaniem swoich użytkowników. Wśród nich można wymienić między innymi linie: Vector (nadającą się do codziennego stosowania), Jotter (popularne modele długopisów sprzedawane są w wielu różnych kolorach), Sonnet (pióra wyposażone są w stalówki wykonane ze stali platerowanej złotem bądź też ze stali polerowanej) oraz Parker 51.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *